Walentynkowy prezent dla Niej

Walentynkowy prezent dla Niej

Dużymi krokami zbliżają się Walentynki to najbardziej romantyczny dzień w roku, dlatego warto zorganizować coś wyjątkowego. W Święto Zakochanych szczególnie chcemy pokazać, jak bardzo zależy nam na naszej drugiej połówce. Jeżeli chcesz, by ten moment pozostał jej w pamięci na długi czas, dokładnie zaplanuj, jak ma wyglądać. Ważny jest nie tylko prezent, jakim ją obdarujesz, ale klimat, jaki będzie Wam towarzyszył. Szukasz inspiracji na tegoroczne Walentynki? Sprawdź nasze pomysły.

Jaki powinien być walentynkowy upominek?

Zanim zdecydujemy się na konkretny upominek, najpierw powinniśmy zastanowić, jaki w ogóle powinien być walentynkowy prezent. Przede wszystkim pamiętajmy o tych kilku ważnych kwestiach. Walentynki to najbardziej romantyczne święto i o ile na urodziny, gwiazdkę czy imieniny możemy wybrać praktyczny podarunek, tak 14 lutego, powinniśmy podarować, coś romantycznego, zwłaszcza kobiecie. Na pewno, jeśli chodzi o dodatki nie może zabraknąć kwiatów, w zależności od intensywności związku, możemy wybrać czerwone róże, ale nie tylko one świetnie sprawdzą się też lżejsze, mniej zobowiązujące bukiety. Wraz z kwiatami warto podarować czerwone wino i czekoladki.

Perfumy, bielizna czy kosmetyki – co wybrać na prezent walentynkowy?

Jeżeli wiemy już, jaki powinien być prezent walentynkowy oraz, jakie dodatki wybrać, należy zastanowić się, co powinno stanowić główną część niespodzianki. Kobiety kochają perfumy, a w swojej kosmetyczce mogą mieć i kilka i wciąż rozglądają się za nowymi. Jeżeli więc dobrze znamy gust swojej ukochanej, perfumy to idealny pomysł. Ciekawą opcją jest również odpowiednik perfum, wtedy możemy wybrać zapachy z wyższej półki, w tańszym zamienniku. To również świetna opcja, żeby testować nowe zapachy i przebierać w szerokim wyborze. Jeżeli jednak nie chcemy ryzykować z perfumami, możemy wybrać, coś bezpieczniejszego. Możemy wybrać zestaw kosmetyków do pielęnancji, w którym znajdziemy kremy i balsamy do ciała. Bielizna, zwłaszcza ta subtelna i kobieca, to również bardzo dobry pomysł. Możemy wybrać koszulkę nocną, szlafrok lub zestaw.

Spraw, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy

Walentynki to nie tylko obdarowywanie się prezentami, ale cała aura i atmosfera, która towarzyszy nam w tym dniu. Oprócz prezentu możemy zaplanować wspólny weekendowy wyjazd, wtedy będziemy mogli spędzić ze sobą trochę więcej czasu. Romantyczna kolacja przy świecach, a może koncert, kino lub wyjście na łyżwy? W tym dniu warto zrobić coś, czego nie robimy na co dzień.