Ubierz się na jesień!

Ubierz się na jesień!

Przedłużające się noce i spadek słupków rtęci na termometrach to oznaka nieuchronnej zbliżającej się jesieni. To właśnie na te miesiące, przepełnione chłodnymi wieczorami i deszczem trzeba się solidnie przygotować. Mowa tutaj przede wszystkim o nastawieniu psychicznym, ale również w kwestiach związanych z zawartością naszej garderoby.

Stylowe dodatki

Spadek temperatury oznacza częstsze wizyty we wnętrzach. Plenerowe grille i kawy mrożone na wynos zostaną zastąpione spotkaniami ze znajomymi w barach i restauracjach. O swój wygląd należy dbać, dlatego też warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób zabłysnąć w towarzystwie. Należy to zrobić bez przesadnego obnoszenia się swoimi akcesoriami. Powinny być to subtelne dodatki. Zostaną one docenione przez wprawione oko, szczególnie to kobiece. W związku z tym powinniśmy postawić na szykowną biżuterię, taką jak oryginalny zegarek czy bransoletka, oczywiście pasujące do kompletu. Portfel z naturalnej skóry dopełni wrażenie szyku i elegancji, które powinniśmy podczas takiego wyjścia po sobie pozostawić.

Pasja w każdych warunkach

Niektóre pasje musimy znacząco ograniczyć ze względu na panujące warunki atmosferyczne. Jedną z nich jest bez wątpienia jazda na motocyklu. Taka zabawa to dla wielu kierowców dodatkowy zastrzyk adrenaliny, który jest potrzebny przy okazji pewnego zasiedzenia się w pracy lub życiu. Niestety, przejmujący chłód oraz częste opady deszczu, a czasem nawet deszczu ze śniegiem, stanowczo nie ułatwiają zadania wszystkim amatorom jednośladów. Ale skoro nie możemy pojeździć, to może warto pójść w kierunku mody? Bluzy motocyklowe cieszą się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród motocyklistów, ale również osób nie mających pojęcia o jeździe na dwóch kółkach. Ich wygoda oraz komfort zostały docenione przez wiele osób, także niezwiązanych na co dzień z motocyklami.

Codzienny styl

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że pewne stare schematy w szeroko rozumianej modzie zaczynają się pomału zacierać. Ojciec i syn mogą chodzić podobnie ubrani na co dzień, a nie tylko na weselach czy innych uroczystościach wymagających założenia garnituru. To zdecydowanie krok w dobrą stronę, jeżeli chodzi o ogólny światopogląd. Dlatego właśnie znacznie większym zainteresowaniem niż kiedyś cieszą się bluzy streetwear. Zwiększył się przedział wiekowy osób zainteresowanych ich noszeniem. Wiele modeli cechuje neutralność, dzięki czemu po założeniu do klasycznych dżinsów lub ciemnych spodni będą świetnie pasować niezależnie od daty urodzenia ich posiadacza.