Jak być modnym i stylowym mężczyzną? Poznaj nasze rady!

Jak być modnym i stylowym mężczyzną? Poznaj nasze rady!

Od kilku sezonów z mody nie wychodzą luźne kroje i ubrania typu oversize. Jeśli chcesz wyglądać modnie, warto uzupełnić swoją szafę o kilka takich ubrań, dzięki którym nieco zmienisz swój styl, a przede wszystkim prezentował się będziesz modnie i stylowo. Jeśli chcesz poznać nasze rady na noszenie luźnych koszulek czy spodni – zostań  z nami i poznaj nasze rady. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!

Oversizowe koszulki, koszule i bluzy – z czym je nosić?

Luźne ubrania typu oversize możesz nosić, z czym tylko chcesz, w zależności od tego, jaki jest Twój styl. Jednak jeśli chcesz wyglądać bardziej na czasie i wpisać się w obecne trendy, wszystkie spodnie typu rurki lub zwężane możesz odłożyć na dno szafy – pewnie kiedyś znowu wróci na nie moda, dlatego nie ma co ich wyrzucać. Jeśli chcesz prezentować się cool – postaw na nieco większe i luźniejsze ubrania. Jak je kupować? W sklepie zamiast swojego rozmiaru wybierz ubranie 2 lub 3 rozmiary większe. Koszula świetnie będzie się prezentować, jeśli podegniesz jej rękawy, możesz ją nosić w spodniach, jak i puszczoną luźno. Nonszalancji doda kilka rozpiętych guzików, jednak do tego należy podejść z umiarem, aby nadal wyglądać stylowo – maksymalnie 3-4 guziki. Jeśli nie potrafisz znaleźć ubrań w typie oversize – odzież hip-hop też zda tutaj egzamin. Styl ten charakteryzuje się luźnymi krojami, dlatego z pewnością znajdziesz w nim coś do podrasowania swoich stylizacji.

Luźne spodnie – z czym je zestawiać?

Do luźnych spodni pasować będzie niemalże każda koszulka, koszula, bluza czy sweter. Ważne jednak, aby góra stylizacji także była w stylu oversize. Do takich spodni dobrać możesz koszulkę z ciekawym nadrukiem, którym przyciągniesz wzrok innych ludzi, a Ty sam prezentować się będziesz naprawdę stylowo. Luźne spodnie najlepiej wyglądać będą, jeśli zestawisz je z butami sportowymi, mogą być to zarówno tenisówki, trampki, jak i sneakersy.

Poczuj wygodę, dzięki luźnym krojom ubrań!

Ubrania o luźnym kroju to przede wszystkim wygoda i swoboda ruchów. Koniec z ubraniami, które kłują, obcierają lub wrzynają się tam, gdzie nie trzeba! Martwisz się, że w takich stylizacjach będziesz wyglądać nudno i bez wyrazu? Dodaj od siebie nieco akcesoriów do tej stylizacji. Nerka, nieduża torba przez ramie czy okulary przeciwsłoneczne np. muchy męskie lub aviatory nigdy nie wychodzą z mody, dlatego sprawdzą się także i w tych stylizacjach.

Luźne kroje królują już od wielu sezonów, jeśli chcesz wyglądać modnie i stylowo, warto uzupełnić swoją szafę o kilka sztuk ubrań, właśnie w tym stylu.