manwear.pl

sweter meski fioletowy

sweter meski fioletowy

Wszyscy mamy wybór

Wybory, których dokonujemy poprzez obecnie naszym życiu określić, gdzie jesteśmy dzisiaj. Czy wierzysz, że oświadczenie? Cóż, to wierzyć lub nie, jest to dość dokładne. Teraz, zanim zacznie wysyłać mnie nienawidzą pocztę, należy rozważyć następujące. Wszyscy mamy wyboru. Wierzysz w to? Dobra … to wybory, których dokonujemy, ponieważ zrobiliśmy je może jedynie wpływać na nas, którzy są wokół nas i naszego życia w ogóle.

Każdego dnia budzimy się, że mamy wybór. Możemy zdecydować się na wielki dzień lub Crummy dzień. Możemy wybrać się jeść zdrowe śniadanie lub wybrać się spać nieco dłużej i wypić kawę i odchodzą. Możemy zdecydować się nosić czerwoną koszulkę lub niebieską. Możemy wybrać, aby wstać wcześnie, aby uniknąć ruchu rano lub wziąć nasz czas i radzić sobie ze zderzaka do zderzaka korku. Możemy wybrać, aby słuchać naszych dzieci lub po prostu dyktować. Możemy wybrać miłość czy po prostu pożądanie. Jak widać, lista może iść dalej i dalej i dalej.

sweter meski fioletowy

Wielu z nich twierdzą, że nie wybiera się kłopotliwe, że są one w obliczu. Ale znowu, muszę przypomnieć, że wszyscy mamy wybory, a wybory te mogły doprowadzić do tych kłopotliwych. Więc, co mamy robić. Zamiast obwiniać innych za nasze nieszczęścia, musimy wziąć na siebie odpowiedzialność. Mimo tego, co możemy rozważyć nieszczęścia są luksusy dla innych; to wszystko jest kwestia patrzenia na nasze życie innymi oczami. Staram się rozmawiać z małymi dziećmi codziennie i jestem naprawdę zafascynowany ich pogląd na świat. Czy można sobie wyobrazić, jeśli wszyscy myśleliśmy, jak dzieci? Być może nasze życie nie będzie tak stresujące jak oni. Być może chcielibyśmy dokonać różnych wyborów, takich jak dzieje na zewnątrz do gry, a nie leży na kanapie, jako przykład.

Teraz, niektórzy twierdzą, że wiele sytuacji, przed którymi stoją dziś są następstwem okoliczności od nich niezależnych.
Wpis zawdzięczamy