manwear.pl

koszule meskie imprezowe

koszule meskie imprezowe

Teraz nie mam zamiaru iść do pewnych oczywistych potencjalnych problemów z zespołami – jak ludzie nie dogadują się ze sobą. Szczerze mówiąc, nie ma szybszego sposobu, aby utrudnić działanie w miejscu pracy niż ludzie walczą! Jednakże, może to mieć negatywny wpływ na środowisko pracy non-Team też.

Moje prawdziwe zastrzeżenie jest do firm (czytaj: menedżerów) gwałtowny oddelegowuje zespoły, gdy jedna lub więcej osób – w dużej mierze pracują niezależnie – może szybciej i efektywniej wykonywać pracę.

W rzeczywistości, trzeba być bardzo jasne, kiedy używać zespoły i kiedy używać zespoły lub osoby. Istnieją trzy czynniki, które należy wziąć pod uwagę:

— Rodzaj pracy

— Zakres prac

— Rodzaje ludzi przyciąga do tego rodzaju pracy

Rozważmy każdy …

1. Rodzaj pracy

koszule meskie imprezowe

Jeśli chodzi o rodzaj pracy, należy zadać sobie pytanie:

— Czy to musi być wykonane w tym samym czasie? Jeśli tak, to tym większe zapotrzebowanie na zespół. Jeśli nie – jeśli to jest sekwencyjne – mniejsza potrzeba.

— Czy wiedza muszą zostać nabyte od jednego zadania, aby zrobić kolejny? Jeśli tak, to tym bardziej prawdopodobne, że jedna osoba lub grupa niezależnych osób powinny wykonywać pracę.

— Czy praca wymaga różnorodnych talentów, umiejętności lub wiedzy? Im bardziej zróżnicowane talenty, umiejętności i wiedza potrzebne, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że jedna osoba będzie mogła lub powinna wykonać całą pracę.

2. Zakres prac

Jak duże jest projekt? Jak skomplikowane jest?

Im większe i bardziej skomplikowane prace, tym bardziej właściwe jest, aby podzielić pracę między dwoma lub większą liczbą osób. W związku z tym zapotrzebowanie na zespół.

Nawet jeśli praca jest sekwencyjna, sama ogrom projektu może oznaczać, że trzeba więcej niż jednej osoby z tych samych talentów, umiejętności i wiedzę do pracy na każdym elemencie.
Wpis zawdzięczamy