manwear.pl

koszule meskie haftowane

koszule meskie haftowane

Praca zespołowa – Czy to zawsze działa

Odwiedź dział biznesowy lokalnej księgarni i prawdopodobnie znajdziesz rozdział poświęcony „zespołów” lub „team building”.

Słuchaj kadry, specjalistów, konsultantów i pracowników naukowych, a oni nieuchronnie tryskać o cudach zespołów i pracy zespołowej.

Czemu nie? Firmy są zespoły, a przynajmniej są one składają się z zespołów. A „zespół” jest grupa ludzi, która pracuje razem, aby osiągnąć wspólny cel. Więc to ma sens tylko, że twórcy biznesu powinna poświęcić uwagę na budowanie, motywowanie i uzyskanie najlepszych i najbardziej z zespołów.

Ale kiedy mówimy o zespołach, jesteśmy nie tylko mówić o jakiejkolwiek starej grupy osób pracujących razem, aby osiągnąć wspólny cel, jesteśmy?

Mówimy o Zespoły z kapitałem „T” – ściśle ukierunkowanych grup jednostek współzależnych wykorzystujących swoje odrębne umiejętności jeszcze do rozwiązania komplementarne projekty i problemy. Uff – to był łyk!

koszule meskie haftowane

Te zespoły wykonują taką samą pracę indywidualnie lub małych zespołów „T”, ale w bardziej efektywny sposób. Podczas gdy w przeszłości jedna osoba może zrobić to wszystko, czy małe „t” zespół mógłby pracował w „linii produkcyjnej” moda – gdzie każdy człowiek zrobił swoje trochę, przed oddaniem projektu do następnej osoby – Zespoły pracują razem przy jednocześnie.

Jako takie, nie tylko dostać pracę wykonaną szybciej, ale jeśli pojawią się problemy, mogą łatwiej udostępniać rozwiązania i rozwiązania tych bloków przeszkodą.

Ale gdy obejmujemy Zespoły i pracy zespołowej … AS Zespoły są zapowiadane jako odpowiedź na wszystkie bolączki w miejscu pracy … może wstrzymać zapytać, czy praca zespołowa zawsze działa?

A odpowiedź brzmi: nie!

Prace strukturyzacji wokół Zespoły … lub zespołów wokół pracy … nie zawsze doprowadzi do najlepszych możliwych wyników – zarówno pod względem wydajności, sprzedaży, zysków lub jakiejkolwiek innej miary „Wyniki”.

Wpis zawdzięczamy