manwear.pl

koszule meskie codzienne

koszule meskie codzienne

Korzyści z firmy Team Building

W tych mrocznych czasach recesji, to jest kuszące, aby myśleć, że każda krawędź Twoja firma może zyskać to się opłaca. Jednym z najmodniejszych sposobów na poprawę spójności i skuteczności w zespole jest zorganizowanie imprezy budowania zespołu firmy. Ale czy rzeczywiście działa?

Jakie są korzyści z uczestnictwa takiego zdarzenia? A może to wszystko to tylko podstęp, aby spędzić dzień poza biurem o trochę zabawy po prostu zwiększyć morale?

Team Building rzeczywiście ma swoje korzenie nie tylko w biznesie, ale także psychologii …

Psycholog Maslow nazwał w 1943 roku opublikował swoją „teorię motywacji”, która pozostaje jednym z najbardziej dogodnych przykładów modeli motywacji w nowoczesnym dzień. Maslow twierdził, było 5 poziomów potrzebie które wahały się od podstawowej potrzeby fizjologicznej, aby przetrwać, potrzebą powietrza, wody i żywności, na przykład, aż do ostatecznego poziomu samorealizacji, która jest potrzeba kogoś, aby osiągnąć to, co uważają, że są w stanie osiągnąć i to właśnie ten etap, który jest w większości interesów właścicieli firm i menedżerów. Jest spełniających ten ostateczny poziom motywacji jaźni, który zawiezie na osobę, aby być szczęśliwym i wydajność w miejscu pracy.

Osiągnięcie, które jednak może być trudne. Badania wykazały, że większość z brytyjskiego siły roboczej de motywowane przez większość czasu. To jest, gdy zdarzenie budowanie zespołu może być szczególnie korzystne. Zdarzenia same zostały zaprojektowane z myślą o konkretnych celów na uwadze, wszystkie powiązane silnie brzmieć psychologicznych zasad, które zapewnią poprawę w środowisku produkcyjnym.

Główne korzyści z imprezy team building obejmują stosunki pracy w zespole zostaną udoskonalone i rozwinięte. Nowsze członkowie zespołu będą bardziej zintegrowane i zaakceptowane, natomiast dłuższe stali członkowie zespołu, którzy mogą być oglądane w sposób negatywny, może okazać, że członkowie zespołu zobaczyć ich w pozytywnym świetle z doświadczeń, że mają ich budowania zespołu czynność.
Wpis zawdzięczamy