manwear.pl

koszule meskie jak dobrac

koszule meskie jak dobrac

Jak zrobić Twin Babies spać w tym samym czasie

niemowlęta bliźniacze oznaczać podwójną zabawę i dwukrotnie kłopoty zwłaszcza, gdy staramy się swoimi bliźniakami spać w tym samym czasie. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci przetrwać tę sytuację.

Tworzenie kojącego snu Środowisko A obszar spokojny spania pomaga twoi bliźniaki dostosować się do regularnego harmonogramu snu. Upewnij się, że ich pokój jest cicho i ciemno. Temperatura w pomieszczeniu musi być cool. Możesz przełączyć się na nocne, dzięki czemu nie trzeba włączyć światła podczas odprawy na nich. Gra białego szumu (na przykład stały szum wodospadu, fale lub krople) będzie również uspokoić wasze dzieci do snu.

Upewnij się, że otrzymywał regularnie drzemek w ciągu dnia

koszule meskie jak dobrac

Obudź swoje bliźniacze dzieci w tym samym czasie. Jeśli ktoś budzi się, obudź swoje inne dziecko. Nie pozwalaj dziecku spać piany niż niemowlęcym B i odwrotnie. Następnie upewnij się, że zapewni szerokie oddziaływanie w ciągu dnia, jak bawi się z nimi, rozmawiać z nimi lub odwiedzenie sąsiada, więc kiedy nadszedł czas na drzemkę czasie, są one zarówno zmęczony i senny. Niemowlęta potrzebują więcej snu niż oni dostać się w nocy, jeśli brać drzemki w ciągu dnia, będą one lepiej spać w nocy.

Utwórz Bedtime Routine

Łagodzący wstępnie snem rutynowych pomoże Ci przygotować swoje bliźniaki do snu. Ciche działania, takie jak dając im ciepłą kąpiel i masaż niemowlęcia, czytania na dobranoc w bujanym fotelu, śpiewając piosenkę następnie przez kilka minut przytulanie jest dobre, relaks rutyna. Rutynowa snem pomoże sygnalizować swoich bliźniaczych dzieci, że nadszedł czas na sen i kiedy powtarza się codziennie, Twoje bliźnięta będą miały taki sam harmonogram snu, tak ty i twoi dzieci odpłynąć do krainy marzeń w krótkim czasie.

Spróbuj pieluszki swoje Twins

Wpis zawdzięczamy